Privatsuspoliitika

Privatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 06/04/2023

Meie eesmärk on kaitsta ja austada meie klientide privaatsust. See privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie isikuandmeid.

Isikuandmed, mida me kogume

Me kogume teie isikuandmeid, kui te kasutate meie veebisaiti või teenuseid. Need andmed hõlmavad järgmist:

Teie nimi ja kontaktandmed (nt e-posti aadress, telefoninumber)
Makseandmed (nt krediitkaardi andmed)
Teie asukoht (nt IP-aadress)
Teave, mida te meile edastate (nt kliendiküsimused, tagasiside)
Teie sirvimisandmed ja küpsised (vt allpool)
Kuidas me teie isikuandmeid kasutame

Me kasutame teie isikuandmeid ainult selleks, et pakkuda teile meie teenuseid ja täita meie lepingulisi kohustusi. Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui meil on selleks seaduslik alus (nt makse töötlemiseks).

Me võime kasutada teie isikuandmeid ka meie veebisaidi ja teenuste täiustamiseks ning teiega suhtlemiseks. Kui olete andnud nõusoleku, võime saata teile ka turundussõnumeid ja uudiskirju.

Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme

Me rakendame kõiki vajalikke meetmeid teie isikuandmete kaitsmiseks volitamata juurdepääsu, muutmise või hävitamise eest. Me kasutame turvameetmeid, nagu krüpteerimine ja tulemüür, et kaitsta teie isikuandmeid võimalike rikkumiste eest.

Küpsised

Küpsised on väikesed andmefailid, mida meie veebisait saadab teie arvutisse, et teid tuvastada ja kohandada teie kogemust meie saidil. Me kasutame küpsiseid ka meie teenuste täiustamiseks ja statistiliste andmete kogumiseks. Kui te ei soovi, et meie veebisait kasutaks küpsiseid, saate muuta oma veebibrauseri seadeid vastavalt.

Teie õigused

Teil on õigus oma isikuandmetega tutvuda, neid parandada, kustutada või piirata nende töötlemist. Teil on õigus esitada kaebusi andmekaitseametile, kui teie arvates on meie tegevus vastuolus asjakohaste andmekaitseõigusaktidega.

Kuidas me teie isikuandmeid säilitame

Me säilitame teie isikuandmeid ainult niikaua, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks ja lepinguliste kohustuste täitmiseks või seadusega nõutud säilitamisperioodi jooksul. Pärast seda kustutame või anonümiseerime teie isikuandmed.

Kolmandate osapoolte lingid

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mida me ei kontrolli. Me ei vastuta nende veebisaitide privaatsuspoliitika eest ega nende tegevuse eest.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat uuendada. Kui me teeme olulisi muudatusi, teavitame teid nendest muudatustest meie veebisaidil või muul viisil, nagu seadus nõuab.

Kontaktandmed

Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected]